Tüm dünyada kendi alanlarında lider konumda olan Nimak, Harms & Wende, Nelson, Böllhoff ve Weldotherm metal işleme sektöründe yenilikçi ve kaliteli metal birleştirme ve ısıl işlem çözümleri sunmaktadır.

METAL İŞLEME

Tüm dünyada kendi alanlarında lider konumda olan Nimak, Harms & Wende, Nelson, Böllhoff ve Weldotherm gibi köklü firmalar metal işleme sektöründe yenilikçi ve kaliteli metal birleştirme ve ısıl işlem çözümleri sunmaktadır.

CEFİP Çözümleriyle Metal İşleme Sektöründe Verimlilik Artışı
CEFİP Makina, punta kaynak, saplama kaynak, clinch, RİVSET gibi uygulamalarda, bunlari kullanan firmaların sadece maliyetlerini düşürmekle kalmayıp, aynı zamanda üretimin kalitesini ve hacmini arttıran sistemleri sunmaktadır.

Ayrı Uzmanlık Gerektiren Mobil Isıl İşlem Teknolojisi
Mobil ısıl işlem cihazları ve ekipmanları konusunda 1973 yılından beri uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Weldotherm GmbH, CEFİP Makina ile atölye ve şantiye şartlarında standartlara uygun olarak özellikle ön ısıtma ve gerilim giderme tavlamaları konusunda hizmet vermektedir.

Bugün tüm dünyada ve Türkiye’de çok sayıda şantiyede, imalathanede ve özellikle ısıl işlemin hassaslığına yönelik yüksek taleplerin mevcut olduğu her yerde Weldotherm ısıl işlem ünitelerimiz çalışmaktadır.

Hızlı Erişim

Kalite Anlayışı

Kalite CEFİP’in ana kurumsal değerlerinin başında gelmektedir. Tüm çözümlerimizde müşteri memnuniyetini esas almış kalite anlayışımız çerçevesinde, konusunda lider Alman markaları ile çalışmakta ve temsilciliklerini yürütmekteyiz. ...

Kataloglarımız

Firmamıza ait tüm dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.