Otomotiv ana ve yan sanayisinde CEFİP Makina kurumsallaşarak ve emin adimlarla ilerleyerek, dünyada öne çıkan üretim teknolojilerini, kaliteyi ve müşteri hizmet anlayışını ön planda tutarak Türk otomotiv sektörüne 16 senedir sunmaktadır.

OTOMOTİV

Otomotiv sektöründe lider konumda bulunan Nimak, Harms & Wende, Nelson, Böllhoff, İdeal gibi firmaların Türkiye Genel Temsilciliğini yapan, tecrübeli mühendis kadrosu ile gerçekleştirdiği projelerin sayısı gün geçtikce artmaktadır.

Nimak Punta kaynak ve Nelson saplama kaynak ekipmanları, jant ve kaporta üretimi için İdeal saç kaynak sistemleri ve Böllhoff mekanik saç birleştirme sistemleri için satış hizmeti veren firmamız, otomotiv sektörün önde gelen müşterilerine daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmak adına geniş bir servis altyapı yatırımı yapmıştır.

Hızlı Erişim

Kalite Anlayışı

Kalite CEFİP’in ana kurumsal değerlerinin başında gelmektedir. Tüm çözümlerimizde müşteri memnuniyetini esas almış kalite anlayışımız çerçevesinde, konusunda lider Alman markaları ile çalışmakta ve temsilciliklerini yürütmekteyiz. ...

Kataloglarımız

Firmamıza ait tüm dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.