/ Hakkımızda

CEFIP - Makina Endüstriyel Ürünler San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1994 yılından itibaren endüstriyel proje-mühendislik çalışmalarıyla faaliyet gösteren Almanya ile koordine olmuş, saygın, istikrarlı, güçlü, şeffaf ve güvenilir bir kurum olmayı kendisine ilke edinmiştir. Calışanları ile müşterilerinin güvenini kazanmak, şirketimizin her zaman en önemli hedefleri arasında olmuştur.

Firmamızın endüstri özgeçmişli kadrosu sektördeki firmalarla aynı dili konuşabilmekte, problemlerin analizinde deneyimli mühendis kadrosu ile kolaylıkla uygun ve alternatif çözümler sunabilmektedir.

Yeniliğe açık şirket kültürü, tüm ürünlerinde kalite ve müşteri memnuniyetini esas almış anlayışı doğrultusunda, başta otomotiv ana ve yan sanayileri, demir-çelik, gaz sanayi, metal işleme, çimento, termik santraller, yapısal çelik sektörü, gemi sanayi ve daha birçok sektörel faaliyetlerde, konusunda lider kuruluşlara üretim ve yatırım malzemeleri, mühendislik hizmetleri, servis-yedek parça ve lojistik hizmetler vermektedir.

Yeni ürün grupları ile ilgili teknik danışmanlık hizmeti vermeye yönelik, konusunda bilgili ve tecrübeli mühendis kadrosu bulundurmakta olan CEFIP ailesi, gereksinimler doğrultusunda bilgili ve sektörde tecrübeli insan gücünü kadrosuna katmaktadır.

/ KASCERT

/ DAS CERTIFICATION

/ Dünden Bugüne

Fuar 2013 Fuar 2012

/ Fuarlar

Sayfamız Yenilendi

Yenilenen ara yüzümüzle güncel trendlere uygun modern çizgilerin hakim olduğu bir yapıya büründük. Daha işlevsel ve aranan bilgilere hızlı ulaşabilmenizi sağlayan web sayfamıza hoş geldiniz.

Fastener Fair Turkey 2013

21 – 22 Kasım 2013 tarihleri arasında İFM - İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Fastener Fair standımıza bekleriz.

WIN 2014 - Metal Working

05 - 08.06.14 tarihleri arasinda Tüyap Fuar ve Kongre Merkez`inde düzenlenecek olan WIN 2014 - Metal Working Fair standımıza bekleriz

Sosyal Medya Hesaplarımız

CEFİP Makina olarak, sosyal medya hesaplarıyla sosyal medyada da aktif varlığımızı sürdürüyoruz.

Ankiros 2014 Fuarında Bizi Ziyaret Edin

Her Ankiros Fuarında olduğu gibi, bu senede CEFİP Makina Avrasya`nın önde gelen Demir Çelik Fuarına yenilikci ürün portföyü ile katılıyor.

2015 Yılı CEFİP Fuar Maratonu Başladı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün ülke çapında en önemli fuarlarında yerimizi almaya devam ediyoruz.

Basında CEFİP

Basında CEFİP
Gazete Makalelerinde CEFIP ve yeni Ürün Reklam Broşürlerimiz

CEFİP Drive Technologies Win Automation 2016 İstanbul Fuarında

CEFİP Drive Technologies
Win Automation 2016 İstanbul Fuarında