Yeniliğe açık şirket kültürü, tüm ürünlerinde kalite memnuniyetini esas almış anlayışı doğrultusunda, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayileri, demir-çelik, çimento, termik santraller, yapısal çelik sektörü ve daha birçok sektörel faaliyetlerde, konusunda lider kuruluşlara üretim ve yatırım malzemeleri, servis-yedek parça ve lojistik hizmetler vermektedir.

Kalite Anlayışı

Kalite CEFİP’in ana kurumsal değerlerinin başında gelmektedir. Tüm çözümlerimizde müşteri memnuniyetini esas almış kalite anlayışımız çerçevesinde, konusunda lider Alman markaları ile çalışmakta ve temsilciliklerini yürütmekteyiz.

+ devamını oku

Makina Kiralama

Alternatif olarak yatırımı yoğun olan makinaları kısa ve uzun dönem için bizden kolayca kiralayabilirsiniz. Kiralık filomuzda Weldotherm mobil ısıl işlem üniteleri ve Nelson Stud Kaynak makinalarını hizmetinize alternatif cözüm olarak sunmaktayız.

+ devamını oku

Satış Sonrası Destek

Müşteri memnuniyetine önem gösteren bir firma olarak, satın almış olduğunuz veya kiralama hizmetimizden yararlandığınız ürünlerimiz hakkında satış sonrası destek talebinde bulunabilirsiniz.

+ devamını oku

Bakım Onarım Hizmetleri

Firmamız tarafından satın almış olduğunuz veya kiraladığınız ürünlerin kullanımında yaşayacağınız sıkıntılarda, bakım onarım konusunda uzman servis elemanlarımız ile irtibata geçerek sorunlarınıza çözüm üretebiliriz.

+ devamını oku

Yedek Parça Tedariği

CEFİP Makina Almanya merkeziyle koordine olmasıyla birlikte, müşterilerine yedek parça tedariğinde en iyi erişim ve çeşiti sunabilmektedir.

+ devamını oku