Yeniliğe açık şirket kültürü, tüm ürünlerinde kalite memnuniyetini esas almış anlayışı doğrultusunda, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayileri, demir-çelik, çimento, termik santraller, yapısal çelik sektörü ve daha birçok sektörel faaliyetlerde, konusunda lider kuruluşlara üretim ve yatırım malzemeleri, servis-yedek parça ve lojistik hizmetler vermektedir.

Kalite Anlayışı

Kalite CEFİP’in ana kurumsal değerlerinin başında gelmektedir. Tüm çözümlerimizde müşteri memnuniyetini esas almış kalite anlayışımız çerçevesinde, konusunda lider Alman markaları ile çalışmakta ve temsilciliklerini yürütmekteyiz.

Kalite CEFİP’in ana kurumsal değerlerinin başında gelmektedir. Tüm çözümlerimizde müşteri memnuniyetini esas almış kalite anlayışımız çerçevesinde, konusunda lider Alman markaları ile çalışmakta ve temsilciliklerini yürütmekteyiz. Faaliyetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaç ve problemlerinin en uygun çözümü esasına dayanmaktadır.

Bu çerçevede şirketimiz müşterilerine daima mümkün olan en iyi teknolojik ekipmanları ve hizmeti sunmaktadır. Kurumsal değerlerimizi paylaşan partnerlerimiz çalışma prensiplerimizi gerçek anlamda desteklemektedirler.

Ürünlerimiz sertifikalı olmasının yanında Alman kalite anlayışı ile üretilmiş ‚Made in Germany’ markasının piyasadaki farkı yaratan temsilcileridir.